Etusivu
 
Kilpailut
  
 
Suunnistuskoulu
 
Seura
 
Kuntosuunnistus
 
Kartat
 
Johtokunta
 
Linkit

 

    Lähtöajat  

  Aika Sarja Emit Nimi Seura  
    KuntoC 409359 Lukkarinen Mikko SK Pohjantähti
    KuntoA 513485 Kurula Juhani SK Pohjantähti
    KuntoB 504727 Mutka Hanna SK Pohjantähti
    KuntoA   Kinnunen Mikko    
    KuntoA   Mehtälä Jukka    
    KuntoA   Päivi Mäkinen    
    KuntoA   Tapani Mäkinen    
    KuntoA 159293 Mika Räsänen    
             
             
             
  Aika Sarja Emit Nimi Seura  
  21.00 H21A 511904 Säkkinen Mika    
  21.00 H50 194153 Jarmo Pääkkönen Kiimingin Urheilijat
  21.01 D70 506183 Mattila Ulla SK Pohjantähti
  21.01 D18 181903 Jaatinen Ilona SK Pohjantähti
  21.02 H21A 52207 Hourula Miikka SK Pohjantähti
  21.02 H50 508835 Reijonen Jaakko    
  21.03 H70 411006 Ervasti Onni Perämeren Rasti
  21.03 D18 514435 Kuusikko Kiia SK Pohjantähti
  21.04 H21A 94055 Nissi Markus    
  21.04 H50 512998 Hyvönen Panu SK Pohjantähti
  21.05 H70 506287 Juutinen Hannu SK Pohjantähti
  21.05 D18 508396 Mäkäräinen Selma SK Pohjantähti
  21.06 H21A 509814 Hyyppä Jarmo SK Pohjantähti
  21.06 H50 95449 Grekelä Heikki SK Pohjantähti
  21.07 H70 240024 Kanste Pekka Perämeren Rasti
  21.07 D21A 509169 Laatikainen Henna SK Pohjantähti
  21.08 H21A 517290 Koirikivi Riku SK Pohjantähti
  21.08 H50 514221 Korhonen Mika SK Vuoksi  
  21.09 H70 513742 Kemppainen Taisto Vaalan Karhu
  21.09 D21A 511585 Lotvonen Essi Laitasaaren Veto
  21.10 H21A 514439 Niemelä Hannu SK Pohjantähti
  21.10 H50 508301 Mutka Kai SK Pohjantähti
  21.11 H70 49424 Tuohimaa Esko Oulun NMKY:n Urheilijat
  21.11 D21A 512954 Sankelo Lotta SK Pohjantähti
  21.12 H21A 205885 Kosola Ville SK Pohjantähti
  21.12 H50 512441 Myllylä Jukka SK Pohjantähti
  21.13 H75 512715 Lukkarinen Olavi SK Pohjantähti
  21.13 D21A 132255 Backman Saana Iin Yritys  
  21.14 H21A 511994 Lammi Aleksi Rasti-Kurikka
  21.14 H50 506288 Pihlajaniemi Janne Vesaisen Pojat
  21.15 H75 244628 Pelkonen Alpo Oulunsalon Vasama
  21.15 D21A 242084 Kuusrainen Anni Koskelankylän Riento
  21.16 H21A 506087 Kuusikko Miska SK Pohjantähti
  21.16 H50 411004 Sillanpää Tommi SK Pohjantähti
  21.17 D45 508188 Aalto Pirjo SK Pohjantähti
  21.17 H75 76379 Pietiläinen Erkki Perämeren Rasti
  21.18 H21A 502135 Vapa Marko Suunta 2000  
  21.18 H50 500027 Toiviainen Antti    
  21.19 D45 411005 Sillanpää Elina SK Pohjantähti
  21.19 D55 226969 Hokajärvi Raili SK Pohjantähti
  21.20 H21A 514356 Karppinen Timo SK Pohjantähti
  21.20 H50 130358 Fredriksson Kaj SK Pohjantähti
  21.21 D45 121162 Aikio Outi SK Pohjantähti
  21.21 D55 166683 Jokikokko Tarja Oulun Tarmo
  21.22 H21A 505519 Rahko Sampo SK Pohjantähti
  21.22 H50 504550 Halonen Vesa SK Pohjantähti
  21.23 D45 217305 Frant Nina Suunta 2000  
  21.23 D55 57502 Lotvonen Arja Laitasaaren Veto
  21.24 H21A 511601 Similä Severi SK Pohjantähti
  21.24 H55 508066 Lehtosaari Jari Haukiputaan Heitto
  21.25 D45 112070 Karppinen Satu Ylikiimingin Nuijamiehet
  21.25 D55 256546 Piispanen Eija Oulaisten Huima
  21.26 H21A 517021 Taulavuori Arttu Alatornion Pirkat
  21.26 H55 411141 Alahäivälä Tapani Pudasjärven Urheilijat
  21.27 D45 106940 Palmi Sara Koskelankylän Riento
  21.27 D60 218481 Laitala Marja-Liisa Nivalan Suunnistajat
  21.28 H21A 232367 Tornberg Juho    
  21.28 H55 508208 Backman Kari Iin Yritys  
  21.29 D35 46887 Tanner Tarja    
  21.29 D65 510015 Kuusela Vappu Vaalan Karhu
  21.30 H35 505570 Aho Mika SK Pohjantähti
  21.30 H55 506292 Höynälä Jouko    
  21.31 D35 51697 Marttinen Minna Vaalan Karhu
  21.32 H35 505569 Kaprio Henri    
  21.32 H55 508892 Luodonpää Risto Alatornion Pirkat
  21.33          
  21.34 H35 116945 Laurila Mika Koskelankylän Riento
  21.34 H55 221884 Pasma Leino Ylläksen Rasti
  21.35          
  21.36 H35 508841 Lukkarinen Jouni SK Pohjantähti
  21.36 H55 410789 Vainio Aimo    
  21.37          
  21.38 H35 508069 Oksman Jukka SK Pohjantähti
  21.38 H55 514530 Vilppola Arto Alatornion Pirkat
  21.39          
  21.40 H40 117600 Heikkinen Pasi Oulun Reipas
  21.40 H55 512439 Posti Harri Koskelankylän Riento
  21.41          
  21.42 H40 508969 Jeskanen Juha Haukiputaan Heitto
  21.42 H55 132272 Konttajärvi Seppo Vesaisen Pojat
  21.43          
  21.44 H40 257587 Laitinen Antti Koskelankylän Riento
  21.44 H60 254407 Piispanen Reima Oulaisten Huima
  21.45          
  21.46 H40 517249 Pörsti Yrjö Siilin Rasti  
  21.46 H60 512992 Lotvonen Kari Laitasaaren Veto
  21.47          
  21.48 H40 236591 Saari Aki Haukiputaan Heitto
  21.48 H60 240854 Karppinen Jouko Vaalan Karhu
  21.49          
  21.50 H40 49479 Vapa Mikko Free Adventure
  21.50 H60 512642 Seppänen Ilpo Vaalan Karhu
  21.51          
  21.52 H45 232376 Annunen Petteri SK Pohjantähti
  21.52 H60 207052 Parkkinen Pekka SK Pohjantähti
  21.53          
  21.54 H45 488087 Karppinen Mikko SK Pohjantähti
  21.54 H60 81436 Ruotsalainen Keijo SK Pohjantähti
  21.55          
  21.56 H45 178385 Kaukua Jaakko Haukiputaan Heitto
  21.56 H60 74585 Karjalainen Pasi SK Pohjantähti
  21.57          
  21.58 H65 74880 Haajanen Juha SK Pohjantähti
  21.59          
  22.00 H65 400805 Vilminko Pauli Sinkki-Sepot
  22.01          
  22.02 H65 258355 Paaso-Rantala Pertti Iin Yritys  
  22.03          
  22.04 H65 150750 Ahokoivu Hemmo SK Pohjantähti
  22.05          
  22.06 H65 502058 Airaksinen Risto Oulun Tarmo
  22.07          
  22.08 H65 141179 Grekelä Antti Haukiputaan Heitto
  22.09          
  22.10 H65 516343 Hautala Matti Oulun NMKY:n Urheilijat
  22.11          
  22.12 H65 504423 Heikka Markku Oulun NMKY:n Urheilijat